Липень – серпень 2018 – час пофестивалити

Липень – серпень 2018 – час пофестивалити

Плануючи літню відпустку, подорож по Україні, можна влаштувати все так, щоб, крім огляду визначних пам’яток, ще й відвідати яскраві музичні заходи – фестивалі open air за участю світових та українських зірок.


Топ-5 літніх фестивалів в Україні

Цілих п’ять днів, з 3 по 8 червня, на території столичного виставкового центру (ВДНГ) буде гриміти чи не головна подія річного музичного сезону Atlas Weekend. Фестиваль нарощує масштаби щороку, і цього разу меломани радісно потирають руки в передчутті виступів таких світових зірок, як Chemical Brothers, Lost Frequencies, Tom Odell і багато-багато інших. Ціна питання – всього 1700 грн за всі п’ять днів фестивалю.

Про те, які сюрпризи готують організатори музичних заходів та куди ще можна буде сходити в спекотні літні дні, дізнавайтеся на https: // 24tv. ua – тут зібрані актуальні новини.

Фестиваль «Джаз на Дніпрі» пройде 20-22 липня в Дніпрі. На різних локаціях будуть виступати відомі музиканти з України, США, Польщі, Австралії, Франції, Латвії. Фестиваль візьмуть кілька популярних міських локацій (Січеславська Набережна, парк Шевченка, Монастирський острів, академія Глінки). Вартість квитків – від 200 до 3 тис. Грн, деякі фестивальні заходи можна відвідати безкоштовно.

UPark Festival 2018 пройде 25-26 липня на столичному стадіоні ім. Валерія Лобановського. Головні зірки заходи – легендарні групи Massive Attack і Gorillaz. У лайн-апі є також інші відомі виконавці з України та зарубіжжя. Організатори обіцяють, крім музичних концертів, ще й інші розваги, а також страви і напої на фуд-корті. Вартість квитків – на один день від 1430 грн, на два – від 2699 грн.

Любителі джазових переливів будуть щасливі потрапити на Koktebel Jazz Festival. Він переїхав до Чорноморська (колишній Іллічівськ) Одеської області, але організатори роблять все для того, щоб атмосфера того, ще кримського, фестивалю повністю збереглася. Шанувальники джазу зберуться в Чорноморську 16-19 серпня. Місце збору – піщаний міський пляж. Inner Circle, легенди ямайського реггі, стануть одними з хедлайнерів фестивалю, а Україну представить Мегапопулярні Онука. Серед учасників заявлені також Beissoul & Einius, популярні виконавці з Великобританії, успішно підкорили електронну сцену. Вартість квитків – від 145 грн за один день фестивалю до 1090 грн за все його дні.